Son haberler

G Noktasından Ötesini Bulabilirsiniz


Vücudumuzun erotik noktası yalnızca G noktası değil! Seks dilinde en sevilen harf olan G, artık yerini başka harflere bırakıyor desek, şaşırır mıydınız?

Cinsel yaşamlarını renklendirmek isteyenler seks koçlarına başvurduklarında aslında orgazma giden yolun yalnızca G noktasından geçmediğini biliyor.

Muayyengunler.com yıllardır aranan ancak bulunamayan noktaları açıklıyor.

Peki Nerede Bu G Noktası?

Her insana göre değişen, kadın ve erkekte farklı yerlerde olan G noktaları aslında kısaca hassasiyet ve keyif noktaları. Yani partnerinizin G noktasının tek bir nokta olduğunu düşünüyor ve onu bulamadığınızda zevk almasını sağlayamayacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

G noktasının isim babası olan Doktor Grafenberg’in tarifine göre; G noktası, vajina girişinin ortalama dört santimetre sonrasında.

A Noktası Nedir?

Anterior Fornix Erotic olarak anılan bölge vajinanın en dibinde yer alıyor. Bu bölgeye uygulanan baskı ile orgazma hazırlanmak çok daha kolay.

C Noktası Nedir?

Hemen hepimizin çok yakından tanıdığı ve en güvenli orgazm yollarından biri olarak adlandırdığımız C noktası nam-ı değer klitoris. Kadınların büyük bir çoğunluğu yalnızca klitoral orgazm olabiliyor. Aramızda halen klitorisin nerede olduğunu bilmeyen var ise; vajina girişinin üst kısmında ve vajinanın dış dudaklarının bir parçası olarak açıklamak mümkün.

U Noktası Nerede?

Adını Uretra'dan alan U noktası idrar yolunun girişinde bulunuyor. Bu noktaya dokunulması da orgazma giden yolda önemli bir rol oynamakta.

P Noktası Nerede?

P noktası ismini Perineum denilen vajina ve anüs arasındaki bölgeden almakta. Bu bölgeye uygulanan baskı da diğerlerinde olduğu gibi oldukça haz verici ve orgazma hazırlayıcı.

Önizleme

Hiç yorum yok

sanalbasin.com üyesidir
Bumerang - Yazarkafe