30 dakikada şeker bağımlılığından kurtulun!

0

Her yıl milyonlarca insanın ölümüne neden olan sigara bağımlılığından 30 dakika gibi kısa bir sürede kurtulmak mümkün olabiliyor.

Tamamlayıcı tıp teknikleri kullanılarak, bioenerji yardımıyla vücut enerji sisteminin, temizlenmesini ve dengelenmesini sağlayan Abrahamson Metodu ile kişilerin sigara, şeker ve gluten gibi bağımlılık yapan maddelerden kolay bir şekilde arınması sağlanıyor.

30 yıldan fazla bir süredir dünyanın 16 ülkesinde uygulanan Abrahamson Metodu'nun başarı oranın yüksek olduğu göze çarpıyor.

Tek seansta %80 başarı oranına sahip yöntem ile terapi sırasında vücuttaki karaciğer, böbrek gibi enerji merkezleri temizlenme sürecinden geçerken, kişilerin korku, endişe ve dikkat dağınıklığı problemleri de temizleniyor.

Terapiyi alan kişiler ilk arınma işleminden sonra sigarayı bırakıyor ve çoğunluğu nikotine karşı ilgisizlik ve tiksinti duyuyor.

Abrahamson Metodu ile şekeri de hayatınızdan çıkarın
Sigara bağımlılığı kadar tehlikeli bir diğer bağımlılık türü olan şeker sadece kilo alma, obeziteye ve şişmanlık gibi sağlık problemlerine neden olmuyor.

Aynı zamanda bağımlılık yapan uyuşturucu maddeler gibi vücutta aynı ödüllendirme merkezlerini harekete geçirerek sağlığı olumsuz anlamda etkiliyor. Şeker bağımlılığı, birçok hastalığın ardındaki gizli neden olarak biliniyor.

Bağımlılık yapan maddelerin kullanımından kaynaklanan mineral ve vitamin eksiklikleri, DNA bozulmaları hastalıkları, kanser vakalarını artırıyor ve yaşlanmayı hızlandırıyor.

Abrahamson Metodu ile tek seansta şeker bağımlılığından da arınmak mümkün. Terapi sonras kişilerde şeker ve gluten yeme isteği azalıyor, tatlı ve glutenli ürünlere karşı isteksizlik ve ilgisizlik hissediliyor.

Fazla kilolardan kalıcı bir şekilde kurtulun
Yıllardır kilo problemi ile boğuşan, fazla kilolarını vermekte zorlananlar Abraham Metodu ile tanıştıktan sonra şekersiz ve glutensiz bir yaşam tarzını benimseyerek hem fazla kilolarından kısa sürede kurtuluyor hem de kilolarını sağlıklı bir şekilde yıllarca koruyabiliyor.

Bağımlıklarından arınanlar için 1 yıl boyunca bireysel destek programı uygulanıyor. Beslenme uzmanı ile görüşmeler sonucunda şeker ve glutenden uzak günlük menü ve tarifler uygulanıyor.
Abrahamson Metodu dünya çapında; sigara, şeker ve gluten gibi bağımlılıkların yanı sıra, alkol, kafein, tırnak yeme, saç yolma, deri yolma, kumar gibi yaygın bağımlılık türlerinin tedavisinde yaygın bir şekilde kullanılıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kapat !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi
Accept !