Murat Şarlak kimdir?

0
Murat Şarlak kimdir?

İstanbul Üniversitesi'nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Amerika Birleşik Devletleri'nde University of North Carolina–Chapel Hill'de "Medical Aesthetics and Alternative Medical Applications to Surgery" eğitimi aldıktan sonra italya Camerino Üniversitesi'nde “Aesthetic Medicine and Therapeutics Master” programını tamamlamıştır.

Avrupa’da 8, Amerika Miami Palm Beach de 1 şubesi bulunan Noas Esthetic'in kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır. Aktif hekimlik yapmamakta tecrübesini seçkin müşterilere Avrupa'da ve Amerika'da işlemler gerçekleştirerek arttırmaktadır. Bununla beraber Türkiye’de şubesi bulunmamaktadir. Türkiye'den ve dünyadan alldıkları franchising başvuruları hızlı büyümeninin kaliteye getirebileceği olumsuzlukların önüne geçmek adına kabul edilmemektedir.

Dr. Murat Şarlak Miami Devie bölgesi Biscayne Körfezi'nde yaşamaktadır. Vaktinin çoğunluğunu iş seyahatlerinde geçiren Dr. Murat Şarlak Avrupa’da da sık sık bulunmaktadır.

Yunanistan  Santorin adasında Eros Butik Hotel işletmeciliğini hobi olarak yapmaktadır.

Asıl hobisi yarış atları olarak bilinen Dr Murat Şarlak’ın Amerika California ve Almanya Frankfurt'ta at çiftlikleri bulunuyor.

Özel hayatı ile ilgili bilgi vermekten kaçınan Dr. Murat Şarlak sosyal medya kullanmıyor, gazete ve dergilere röportaj vermekten kaçınıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kapat !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi
Accept !