Son haberler

İç çamaşırı alma rehberiniz

Reklam


Aslında günlük yaşantımızda pek ön plana çıkarma fırsatı bulamasalar da hanımlar için iç çamaşırları çok önemlidir. Hem estetik hem de sağlık açısından değerlendirilmesi gerekmektedir.

Seksilik özelliği taşımaları yanında kullanım kolaylığı ve ergonomik rahatlık gibi nedenlerle de önemli olan iç çamaşırı almak için dikkat edilmesi gerekenleri bu yazımızda bulacaksınız.

Külotlar ve kaşkorseler

Bunlar, seksi ama aynı zamanda derli toplu bir siluet oluşturan klasik iç çamaşırlarıdır. Ekstra rahatlık için, yumuşak ipeklerden streç mikrofiber kumaşlara uzanan birçok doku alternatifiniz var. Onları transparan elbise ve bluzların içine giyin, ama vücudunuzu gereğinden fazla sergilememeye dikkat edin.

Dikişsiz sutyen

Bu parçanın vazgeçilmez olmasının bir nedeni var; iyi bir dikişsiz sutyen, vücuda adeta kalıp gibi oturur ve daracık bir tişört ya da süper seksi bir anvelop elbise giyseniz bile asla iz yapmaz. Siyah, ten rengi ve beyaz renklerini alın. Ve unutmayın, insanlara vücut hatlarınızı göstermelisiniz, iç çamaşırınızın girinti çıkıntılarını değil.

Dantel sutyen

Dekoltenizi sergileyeceğiniz zaman mutlaka siyah dantel sutyen giyin. Çünkü hiçbir şey bu ikonik transparan parça kadar baştan çıkarıcı olamaz. Beyaz versiyonu size masum (ama çok da değil) komşu kızı görüntüsü verir. Eğer macera peşindeyseniz daha cesur tonlar seçin ve sutyeninizin kıyafetinizin dekoltesinden bir parça görünmesini sağlayın.

Dikişsiz külot

İç çamaşırları vücudunuzu daha güzel göstermek içindir, tüm dünyanın dikkatini çekmek için değil. Doğru külot vücuda adeta bir eldiven gibi oturur. Rahat, kıvrımları saran ve özgüveninizi artıracak iç çamaşırı modelleri seçme fırsatlarına sahip olabilirsiniz.

Kalın kenarlı dantel tanga

Evet, biliyoruz (teşhiri seven bazı hemcinslerimiz yüzünden) pek de iyi bir şöhrete sahip değil. Unutmayın, bu parçanın tüm özelliği – yani seksapeli ve iz yapmaması – eğildiğinizde pantolonunuzun bel kısmından göründüğü anda yok olur. Ama doğru giyildiği sürece kesinlikle gerekli bir parça, öyle ki, çoğumuz ondan başka iç çamaşırıyla rahat edemiyor.

Masum iç çamaşırları

Bazı ünlü kişiler koton çamaşırları tercih ediyor. Soğuk ve gri kış günleri için düşük belli, yüzde yüz koton bir külot tercih nedenidir.  Ama kaç tane g-string, streç şort ve dantel iç çamaşır olursa olsun, koton külotların yeri her zaman başkadır.

Hiç yorum yok

Diyet | Kadınca | Zayıflama | Spor | Sağlık | Güzellik | Yaşam | Moda | Cinsel Sağlık | Haber | Teknoloji
Bumerang - Yazarkafe
sanalbasin.com üyesidir