SON YAZILAR
latest

Aşkın En Lezzetli Hali Sevgililer Günü Atölyesi’nde!

Kahve Dünyası, Sevgililer Günü’nde sıra dışı, eğlenceli ve leziz bir kutlama yapmak isteyen çiftler için özel bir atölye etkinliği düzenliyor. 

14 Şubat Perşembe, 16 ve 23 Şubat Cumartesi günlerinde Kahve Dünyası Fabrika Veliefendi’de gerçekleşecek Sevgililer Günü Atölyelerine katılan çiftler, spesiyal çikolatadan kalp şeklinde pastaya uzanan birbirinden enfes lezzetler hazırlarken tüm yaratıcılıklarını ortaya koyacak.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, Sevgililer Günü’ne özel atölye düzenliyor. Etkinliğe katılan çiftler, birlikte keyifli vakit geçirirken kendi elleriyle tadı damaklarda kalan lezzetler hazırlamanın keyfini çıkaracak.

Kahve Dünyası’nın lezzet ustalığı konusunda kendini kanıtlamış enfes çikolatalarının yanı sıra koruyucu katkı maddesi içermeyen kaliteli malzemelerin kullanıldığı atölye etkinliğinde ilk olarak çikolata hakkında şaşırtıcı bilgiler paylaşılıyor. Ardından, Kahve Dünyası’nın maharetli ustalarının eşliğinde “Sevgililer Günü’ne Özel Sıcak Çikolata”, “Kırmızı Meyveli Kalpli Spesiyal Çikolata” ve “Red Velvet Cake Pops” yapacak çiftler, kalp şeklindeki “Red Love Cake” pastayı da kendi zevklerine göre süsleyerek tüm yaratıcılıklarını sergileyecek. Üstelik atölyede ortaya çıkarılan lezzetler etkinliğin ardından Kahve Dünyası’nın özel kutularının içinde sevgililere hediye edilecek.

Sevgililer Günü Atölyesi, 14 Şubat Perşembe, 16 ve 23 Şubat Cumartesi günlerinde Kahve Dünyası Fabrika Veliefendi’de gerçekleşecek. İki saat sürecek atölyeler için, etkinlikten bir gün öncesine kadar fabrikaya uğrayarak veya telefonla arayarak rezervasyon yaptırmak mümkün. Katılım ücreti iki kişi için 250 TL olan etkinliğin biletleri, fabrikanın yanı sıra Biletix’te de satışa sunuldu.

Sevgililer Günü Atölyesi Takvimi

14 Şubat Perşembe: 18.00

16 Şubat Cumartesi: 10.00, 13.30, 17.00

23 Şubat Cumartesi: 13.30, 17.00

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu? Hiç bir içeriği kaçırmayın bizi takip edin
« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok