SON YAZILAR
latest

Kent’ten içimizdeki çocuğu hatırlatan reklam filmi

Mondelez International Türkiye’nin asırlık markası ve “Her Bayramın Şekeri” Kent, yeni reklam filminde “Yaşın kaç olursa olsun, bayramda hep çocuk olursun” mesajıyla bayramların değişmeyen hissiyatını dokunaklı şekilde ekranlara taşıyor.

Reklam filmlerinde yıllardır, içleri ısıtan çeşitli bayram hikayelerini anlatan Kent, bir bayram sabahını anlatan yeni reklam filmiyle izleyenleri duygulandırırken, bayramların içimizde hissettirdiği o çocuk ruhunun aslında hep orda olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

Reklam filmi, bayram sabahı özenle hazırlanmış bayram kıyafetlerini giyip, ceplerine bayram şekeri doldurarak evden çıkan yaşlı bir adam ile başlıyor.  Sokaktan bir balon satın alıp yoluna devam eden ve bir dede olduğu düşünülen kişinin nereye ziyarete gittiğini merak ederken vardığı yer, izleyenlerde beklenmedik bir duygu yoğunluğu yaşatıyor. Annesiyle bayramlaşmaya geldiğini anladığımız yaşlı adama annesi mendil içerisinde bayram şekerleri armağan ediyor. Reklam filminin sonunda birbirlerine hediye ettikleri Kent Bayram şekerleri ile içlerindeki bayram çocuğunu ortaya çıkartıyorlar. 

Yeni reklam filminde verdiği “Yaşın kaç olursa olsun, bayramda hep çocuk olursun, bayramınız kutlu olsun” mesajıyla Kent, bayramların değişmeyen masum, çocuksu neşesinin ve geleneklerin zaman ve şartlar ne olursa olsun yaşanmaya devam ettiğinin altını çiziyor. 

Rabarba imzasıyla Serdar Erener’in yönettiği ve dış sesi olduğu reklam filmine, Sezen Aksu’nun unutulmaz şarkısı “Küçüğüm” ve Hüsnü Şenlendirici’nin ruha dokunan klarneti eşlik ediyor.

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu? Hiç bir içeriği kaçırmayın bizi takip edin
« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok