Hoşlandığınız kişi size aşık mıdır?

0
Hoşlandığınız kişi size aşık mıdır?

Sizi sevip sevmediği soru yanıtına kafanızdan bir tahminde bulunursanız ve uzun zamandan beri beraberseniz küçük şeylere bakmalısınız. 

Erkekler hislerini gizlemekte çok iyi olduklarından, çoğunlukla kadın erkeğin kendisine âşık mı, yada sadece "böyle mi hareket ettiğini" nasıl söyleyeceğini merak etmektedir. 

Kendinize bu soruyu sorduğunuzda, işte unutmamanız gereken en önemli şey: Sizi sevip sevmediği konusunda kafanızdan bir tahminde bulunursanız ve uzun zamandan beri beraberseniz küçük şeylere bakmalısınız.

Erkekler, çoğunlukla erkeğin kadın için yaptığı küçük şeylerin çok önemli olduğunu benimle paylaştılar.  

Pazartesi gecesi kadın "Bunu niye yapmıyoruz?" dediğinde erkek yaparsa onun âşık olduğunu bilirsiniz. Kadını kendi arkadaşlarından üstün tuttuğunda, âşıktır.

Çok neşeli göründüğünde... Birdenbire çok mutludur ve farklı görünür. Arkadaşlarına ve ailesine birdenbire çok canlı geldiğinde...

Kızın kadınca ıvır zıvırını evde bırakmasına izin verdiğinde erkeğin 'ciddi' âşık olduğunu bilirsiniz. Birdenbire kadınca bir dekordan gurur duyar. Kadının beğendiği eşyaları alır. Kadının tamponlannı lavabonun altında saklamasına izin verir. Onu hayatının her günü ister.

Kendine daha iyi bakmaya ve uzun vadeli düşünmeye başlar. Parasal, fiziksel ve diğer her konuda..

Kadın için kendi yolunda gitmekten vazgeçer. Onu görmek için uçar. Kadının canı çekerse ona gözleme getirmek için gece yarısı yataktan kalkar.

Erkekler delice âşık oluncaya kadar çeşitliliği severler. Bir kadını gerçekten isterse, başka birini elde edebilmek onun için önemli değildir, çünkü onunla beraber olmak ister. Bağlandığımda başka kadınlar tehlike oluşturmaz. Gerçekten çok tutulduğunda baştan çıkmaz.

Her zaman onu düşündüğünde, onun için düşünceli işler yaptığında ya da her zaman onu memnun etmenin yollarını düşündüğünde..
 
Köşede birini aramaktan aniden vazgeçebileceğini hissettiğinde...

Onu memnun etmek için karakterinin dışında bir şey yapmaya istekli olduğunda... Çocuk sahibi olmayı ya da evlenmeyi asla düşünmemiştir ama bu kadınla yukarıdakilerin hepsini yapmaya isteklidir.

Kadının sorması gerekmeyecektir. Bunu, iliklerine kadar bilecektir. 
  
✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kapat !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi
Accept !