Sadece 28 günde kırışıklara son verin

0
Sadece 28 günde kırışıklara son verin
Estetik, diyet sayesinde tarihe karışıyor. Uygulanması hiç de zor olmayan yöntemler sayesinde belki de ebedi gençliğe kavuşabileceksiniz. Sadece 28 günde kırışıklıklar tarih olacak. Nasıl mı? İşte inanılmaz formül. 

Estetik, diyet sayesinde tarihe karışıyor. Ünlü dermatolog Nicholas Perricone, ‘Buruşuklukların Tedavisi’ adlı kitabında, yeşil elma, kavun, kiraz, vişne gibi yiyeceklerin kırışıklıkları yok ettiğini söylüyor. Nicholas Perricone’un ‘Buruşuklukların tedavisi’ adlı kitabı, yaşlanmayı yavaşlatmak isteyenlere mucize formüller sunuyor. Uygulanması hiç de zor olmayan yöntemler sayesinde belki de ebedi gençliğe kavuşabileceksiniz.

28 günlük program

Nicholas Perricone’un vücudu ve yüzü gençleştirme programının süresi 28 gün. Fakat bu programı uygulamaya başlamadan önce üç gün ile sınırlı bir deneme yapılması, çok yararlı olur. Üç gün içinde yüzünüzdeki olumlu değişimi farkedince, programa devam etmek isteyeceksiniz. Üç günde gözle görülen bir değişikliğin meydana gelmesini gerçekçi bulmayabilirsiniz. Üç günlük programı harfi harfine uygularsanız, yaşayacağınız değişim sadece dış görünüşünüzle sınırlı kalmayacak, kendinizi eskisinden farklı hissedeceksiniz.

Antioksidan takviyesi

Nicholas Perricone’nin uyguladığı ‘Besinlerle üç günde yüz gerdirme’ planı, bugüne kadar yüzündeki kırışıklıklarından yakınan kişiler üzerinde son derece etkili olmuş. Bu programda kullanılan, kırışıklardan kurtulmak için yararlanacağınız besinlerin hepsi cilt için son derece yararlı olan antioksidanları içermektedir. Bir sabah kalktığınızda yüzünüzün şişmiş olduğunu görürseniz, akşam yemeğinde neler yediğinizi hatırlamaya çalışın. Unutmayın, yanlış seçilmiş yiyecekler sizi zamansız ihtiyarlatır, çirkinleştirir. Ama doğru seçilen yiyecekler, üç gün gibi kısa bir süre içinde yılları siler.

Kırışıklıklarla savaş planı

Nicholas Perricone’nin, yüzündeki kırışıklardan yakınan her hastasına uyguladığı plan hemen hemen aynı. İşte size 3 günlük savaş planı.

* Günde 8-10 bardak su için.
* Üç öğün yemek yiyin.
* İki ara öğün yiyin. Biri ikindiye doğru, diğeri yatmadan önce.
* Her öğünde ve ara öğünlerde protein, karbohidrat ve omega 3, omega 6 yağ asitlerini içeren besinler tercih edilmeli. Besinlerin sıralamasına özellikle dikkat edilmeli.

* Pek çok kadın, şişkinlik yapar korkusuyla su içmekten kaçınır. Bu aslında çok yanlış bir düşüncedir. Sadece susadığımız zaman su içmeyi akıl etmemiz de büyük bir hata. Oysa vücuttaki biyokimyasal reaksiyonlar ancak su eşliğinde gerçekleşebilir. Vücuttaki su miktarında görülecek azalma, metabolizmayı yavaşlatır.

Üç günlük rejim listesi


Uyanınca
* Yarım litre su

Kahvaltıda
* 3 yumurtanın akı ve bir yumurta sarısıyla yapılmış omlet, 1/2 çay fincanı pişmiş kahvaltılık yulaf
* 7- 8 santim kalınlığında bir dilim kavun veya 1/4 fincan kiraz veya vişne, yarım litre su.

Öğle yemeğinde
* 125- 150 gram ızgarada pişirilmiş somon balığı veya az tuzlu suda güzelce yıkanmış ton balığı veya konserve sardalya balığı
* 2 çay fincanı kırmızı lahana, üzerine zeytinyağı ve limon suyu gezdirilmiş
* 7 santim kalınlığında bir dilim kavun veya 1/4 fincan kiraz veya vişne.

İkindi Vaktinde
* 60 gram haşlanmış tavuk göğsü, tuz ilave edilmeyecek
* 4 adet taze fındık
* Yarım yeşil elma
* Yarım litre su

Akşam Yemeği
* 125- 150 gram ızgara balık
* 2 fincan kırmızı lahana
* 1 fincan haşlanmış brokoli
* 7 santim kalınlığında bir dilim kavun veya 1/4 fincan kiraz veya vişne
* Yarım litre su

Yatmadan Önce
* 60 gram yağsız ve tuzsuz haşlanmış hindi ya da tavuk göğüs eti
* Yeşil elma
* 3- 4 badem lYarım litre ya da daha az su. www.igiakrem.com 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kapat !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi
Accept !