Sevgilinize kendisini özel hissettirin

0
Sevgilinize kendisini özel hissettirin

Uzun soluklu ilişkiler için abartılı ve yapmacık davranmadan sevgilinize kendisini özel hissettirebilirsiniz. Çünkü erkekler, komplimandan ve güzel sözlerden sandığınızdan daha çok etkilenir…


Araştırmalara göre; erkekler, güçlü kadınlardan hoşlanır fakat kadın kendilerinden daha güçlüyse ondan bir an önce uzaklaşmayı da kafalarından çıkartamazlar. 

Uzun soluklu bir ilişki için, sevgilinizin kendisini müthiş hissetmesini sağlayın.

Önceliği ona verin

Eğer sevdiğiniz erkek kendisine çok fazla güvenemiyor ve size nasıl davranacağını bilemiyorsa, ona bir şans verin. Cinsellik konusunda onu harekete geçirin fakat ilk adımı ondan bekleyin. Anlayacağınız, baştan çıkartın fakat harekete geçmeyin. Bırakın hareketi o başlatsın. Böylece, kendisine olan güvenini kazanacak ve olaya daha da hakim olacaktır.

‘Sen en iyisini bilirsin’

Erkek ve kadın ilişkileri arasında bilinen bir gerçek vardır ki, o da erkeklerin övülmeye daha çok ihtiyaçlarının olduğudur. Sevgiliniz bir sorunu olduğunda gelip bunu size anlatırsa, hemen “Şöyle yapsaydın” demeyin. Bunun yerine “Eminim sen en iyisini bilir ve onu uygularsın” demeniz, ona yetecektir. Çünkü erkekler, direkt şekillerde verilen emirlerden hiçbir zaman hoşlanmazlar. Ayrıca, ona iltifat etmekten kaçınmayın. Abartılı ve yapmacık davranmadan, kendisini özel hissetmesini sağlayın.

İlişkiyi yönetmesini sağlayın

Bugüne kadar ilişki hakkında kararlar veren hep sizseniz, ona da şans verme zamanı gelmiş demektir. Örneğin, hafta sonu ne yapacağınıza bırakın o karar versin. Böylece, kendisini daha özel görecektir. Kendisine olan saygısı artacak ve kendisini daha önemli hissedecektir.

Ondan yardım istemenize sevinir

Sevgilinizin iyi yaptığı işleri ona sorun ve öğrenmek istediğinizi söyleyin. Örneğin, hazırladığı yemeğin müthiş olduğunu ya da çok iyi araba kullandığını ifade edin ve ondan bunu size de öğretmesini isteyin. Emin olun, kendisiyle gurur duyacak, istediğiniz şeyi size öğretmek için elinden geleni yapacaktır. Zaman zaman, sevgilinizin ya da eşinizin gururunu okşayın. Becerikli olduğu konular hakkında ondan yardım istemenize, inanın ki çok sevinecektir.

Ne kadar mutlusunuz?


Aşağıdaki cümlelerin size uygunluğunu ölçek üzerinden belirleyin:

 (1: Doğru değil, 4: Kısmen doğru, 7: Tamamen doğru)

- Birçok yönden hayatım ideallerime uygun.
- Yaşam koşullarım kusursuz.
- Hayatımdan memnunum.
- Şu ana kadar hayattan beklediklerimi elde ettim.
- Yeniden dünyaya gelsem, hayatımda neredeyse hiçbir şeyin değişmesini istemezdim.

Toplam skorunuz:


- 31-35 arası: Hayatınızdan çok çok memnunsunuz.
- 26-30 arası: Çok memnunsunuz.
- 21-25 arası: Az da olsa memnunsunuz.
- 20: Ne memnunsunuz, ne değil.
- 15-19 arası: Biraz huzursuzsunuz.
- 10-14 arası: Memnun değilsiniz.
- 5-9 arası: Çok memnuniyetsizsiniz.
 
✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kapat !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi
Accept !