Kadın kurye çalışanı ticari araç kazandı

0
Kadın kurye çalışanı ticari araç kazandı
Kargo taşımacılığına farklı bir vizyon kazandıran KARGOİST’tin Kadın Kurye Çalışanı, Sergilediği Yüksek Çalışma Performansı sayesinde Ticari Araç Kazandı.

Kurumsal kargo taşıma firması KARGOİST, sektörde bir ilki gerçekleştirerek; çalışanlarına ve ekip arkadaşlarına; araba, tatil, telefon ve daha birçok sürpriz hediyeler sunarak “2023 Motivasyon Ödülleri” gecesi düzenledi.

Kadın kurye çalışanı ticari araç kazandı

Geçtiğimiz günlerde ATAKÖY MÜSİAD Genel Merkezi’nde düzenlenen ve Cansu Canan’ın sunumuyla gerçekleşen etkinlikte KARGOİST’in yüksek performans sergileyen çalışanlarından KADIN KURYE ticari araç kazanan isimlerden oldu.

KARGOİST  çalışanları ile beraber e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası firma yetkilileri, işadamları, basın davetlileri  ve Münir Arıkan, Bekir Develi gibi konuşmacıların yer aldığı programa Göksel Baktagir performansı ile eşlik etti.

Kadın kurye çalışanı ticari araç kazandı

Taşımacılıkta “müşteri memnuniyeti için mutlu bir ekip” anlayışıyla yola çıkan KARGOİST; düzenlediği etkinlikte, başta kurye ve diğer pozisyonlarda yüksek performans gösteren çalışanların katıldığı bir çekiliş ile toplamda 2 ticari araç, tatil, telefon ve daha bir çok hediye vererek ekip motivasyonunu yükseltmeyi amaçladıklarını belirtti.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Tags

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kapat !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi
Accept !