Sedir koltuklar yeniden yaşam alanlarımıza konfor katacak!

0
Sedir koltuklar yeniden yaşam alanlarımıza konfor katacak!
Sedir koltuklar, şark odalarının en belirgin ve vazgeçilmez mobilyalarıdır. 

Özellikle Anadolu kültüründe ve genel olarak da Ortadoğu bölgesinde sıklıkla tercih edilen sedir kanepe modelleri, kullanıcıya sağladığı rahatlık ve mekâna sağladığı ferahlık nedeni ile yeniden yaşam alanlarında kullanılmaya başlandı. Yeni sezon için tasarlanan sedir tarzı kanepe modelleri, değişik renk ve motifleriyle evinize bir başka hava katacak.

Geleneksel motiflerin yanı sıra, klasik mobilyanın ihtişamlı işlemelerinin yer aldığı sedir koltuk modelleri, tercih edildikleri alanlarda, tüm gözleri üzerine çekmeyi başarıyor. Özel yaşam alanlarınızda konforu üst seviyeye çıkartan sedir koltuk modelleri, resmi makamlarda da tercih edilerek, formal iç mekân tasarımını da destekliyor. 

Salonlarında normal formlarda sahip koltuk takımı modelleri yerine daha sıra dışı bir oturma grubu isteyenlerin tercih ettiği sedir modelleri doğal ahşaptan istenilen ölçülerde üretilebiliyor. Köşe koltuk takımı tarzında üretilen sedir kanepe modelleri, istenilen yükseklikte üretilebiliyor. İster Anadolu sedir modelleri gibi yere çok yakın olarak, istenirse de Arap sedir modelleri gibi normal kanepe yüksekliğinde hazırlanabiliyor. Bazı sedir kanepe modellerinin alt kısmındaki ahşap bölümler çekmece olarak da dizayn edilebiliyor. 

Sedir koltuklar yeniden yaşam alanlarımıza konfor katacak!
Sedir modelleri tamamen size ve alanınıza özel tasarlanıyor. Evinizin duvar rengi ve aksesuarlarınıza yönelik olarak mobilya tercihi yapmanız daha iyi dekorasyona sahip bir salon oluşturmak için etkili olacaktır. Özel kumaşlardan üretilen Asortie Mobilyaları uzun yıllar konforlu kullanım sağlar. Size de sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirmek kalır. Kendinizi evinizde mutlu hissettirecek, sizi yansıtacak özel mobilya tasarımları Asortie Mobilya’da!

Şark Köşesi Modelleri

Şark köşesi dekorasyonu doğu kültünü yansıtan özel bir dekorasyon, oda tasarım tarzıdır. Genellikle ahşap sedir takımları ya da kilim desenli sert minder takımlarından oluşur. Sıcak sohbet ortamları için hazırlanan şark köşesi modellerinin kültürümüzde farklı bir yeri vardır. Şark köşesi dekore edilirken yere el dokuması kilim ya da halı konulur. Perdeler de ise yine desenli kumaşlar tercih edilir. Son yıllarda oldukça popüler olmaya başlayan şark köşeleri için otantik dekorasyon ya da iç tasarım tanımlaması da yapılıyor.

Şark köşesi modelleri, herkes tarafından beğenilen ama buna rağmen az kişinin tercih ettiği bir tarzdır. Genellikle ahşap kısımdan daha çok kumaş kısımların ön planda olduğu ve yere yakın olarak tasarlanan şark köşesi mobilyaları renkli tasarımları ile dikkat çekiyor. Şark köşesi takımları ofis ve otellerde de oldukça aktif kullanılmaya başlanılan mobilya ve dekorasyon modelleri arasında yer almaktadır.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Tags

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kapat !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi
Accept !