Yayın ilkeleri ve uyarılar

ÖnizlemeSitemizin içeriğinde gezmeden önce, aşağıdaki, yazılan Yayın ilkeleri ve kullanım şartlarını mutlaka okuyunuz. yazı ile belirtilen kurallarına uymanız sizin yararına olacaktır. 
www.vekamedya.com Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına sayglı olmayi amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanimlanan haber, video ve resim içeriği erişimi sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin ekleyip zaman aşımına uğramış, haberleri, videoları ve resimleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kaldir. prensibini benimsemiştir. Site içeriğindeki, haberler kaynak gösterilerek yayımlanmaktadır. Telif hakkı olan haber, resim, video siteleri ve şahıslar. Telif hakkı olduğu içeriği, iletişim linki ile bize ulaştıktan sonra, ilgili olan içerik 3 gün içinde siteden kaldırılır.

DISCLAIMER: Our site, law, law, copyright and personality rights has aimed sayglı execute. Our site, defined in Law No. 5651 news, video and image content has been serving as the access provider. According to relevant laws, add the site management has timed out, news, videos and pictures to check there is no obligation. For this reason, our site. Is fit and stay. adopted the principle. The site content, news and resources by showing videos are published. In copyright news, pictures, video sites, companies and individuals. Copyrighted content, communication link with us then, that is associated with the content will be removed from the site within 3 days.

UYARI: www.vekamedya.com/'un içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. www.vekamedya.com/ sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitemizdeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden www.vekamedya.com sorumlu tutulamaz. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıyı kabul etmiş sayılır. Sitedeki bilgiler her gün güncellenmediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.

www.vekamedya.com Haberleri ve resimleri tamamını farklı sitelerden alıp ve altına alınan haberleri kaynak göstererek yayınlar. Haber içerikleri ve resimleri www.vekamedya.com sorumlu tutulamaz.

www.vekamedya.com sitesindeki videolar büyük video siteleri olan vidivodo.com, mynet.com, akilli.tv, metacafe.com, video.ekolay.net, videonuz.ensonhaber.com, gazetevatan.com ve dailymotion.com vesaire gibi paylaşım video sitelerden Alınan Embed Kodları İle Çalışmaktadır. Host ve Makinemizde, Video Barındırmaz. Sakıncalı ve Telif Hakkı Olan Video Olursa Bize iletişim Kısmından Yazınız En Geç 3 iş Günü içinde Uygun Görülürse Kaldırılıcaktır.

TCK 226 uygun olarak yayın yapmakta olup T.C. kurallarina ihlal eden, pornogratif resim ve içerik barındırmamaktadır.

www.vekamedya.com , Sohbet, Oyunlar, Magazin, Güzellik, Video, Galeri, Hamilelik, Cinsellik, Aşk, Kadın, Erkek, Moda, Sağlık, Diyet, Makyaj, Sinema, Müzik, Anne-Çocuk gibi ilgili katagorilerden bilgiler sunmak, ziyaretçilerini bilgilendirmek amacıyla yayınlanmaktadır. Bu sitede yayınlanan yazılar, hiçbir şekilde hekim, muayenesi ve konsültasyonunun yerine konulmamalıdır ve www.vekamedya.com sorumlu tutulamaz

www.vekamedya.com, üçüncü sahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. www.vekamedya.com, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. www.vekamedya.com kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle www.vekamedya.com sitesine sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Bir www.vekamedya.com kullanıcısı olarak, chat odalarını kullanarak başka kullanıcılarla etkileşime geçebilir, sohbet edebilir, mesaj gönderebilirsiniz. Sitenin herhangi bir alanında sizin izniniz olmaksızın sizin kişisel bilgileriniz yayınlanmaz, fakat herhangi bir sohbet anında verdiğiniz kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler tarafından toplanabilir yada kullanabilir. www.vekamedya.com sitesi böyle bir durumda hiçbir sorumluluğu yoktur.

www.vekamedya.com ayrıca kendisine bilgi dönmesini ve kullanıcılar arasında gerçek zamanda etkileşim olmasını imkanlı kılan sohbet ve chat odalarıda içerir. www.vekamedya.com sohbet ve chat odalarına gönderilen mesajları, bilgileri ya da dosyaları ve haber içeriği yorumlarını denetlemez. Site içeriğindeki sohbet ve chat odalarında, kullanıcılar tarafından iletilen görüş ve düşüncelerden doğan sorumluluk; görüş ve düşüncenin sahibi olan kullanıcıya aittir. Bu nedenle www.vekamedya.com sitesine sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez. Haber yorumları ve sohbet, chat odalarını kullanırken, aşağıdaki kurallara uymanız gerekmektedir.

Bu hizmeti kullanırken, www.vekamedya.com sitesi sohbet, ve chat odalarını ve diğer etkileşimli alanları denetlemek gibi bir zorunluluğu olmadığını baştan kabul etmiş sayılırsınız. Ancak, www.vekamedya.com, yukarıda sayılan şartlara ve koşullara tamamiyle ya da kısmen uygun olmadığına karar verdiği her tür bilgiyi ve malzemeyi, değiştirme, yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma hakkını ve herhangi bir yasal, idari ya da hükümet isteğine yanıt vermek için her türlü bilgiyi açıklama hakkını her zaman saklı tutar.

www.vekamedya.com gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: -Bize, sizin kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkca sorarız. Örneğin, eğer www.vekamedya.com içerisinde bir video izleyeceksiniz yada yorum yapacaksınız, size adınız ve elektronik posta adresiniz sorulacaktır. www.vekamedya.com'u işletirken Kişisel Bilgi'lerinizi kullanırız vewww.vekamedya.com'un yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz. -Kişisel bilgilerinizi ve elektronik posta adresinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde sözkonusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Yukarıda yazılı olan tüm şartlar, uyarılar, yasal düzenlemeler VEKA MEDYA logolu tüm yayın ağındaki diğer siteler için de aynen ve tamamı ile geçerlidir.

Lütfen herhangi bir soru yada sorununuzu bize iletisim@vekamedya.com adresinden mail yazarak ulaşabilirsiniz.

Teşekkür ederiz.

Önizleme

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kapat !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi
Accept !