Kadınların Sevdiği Erkek Kokuları

0

Birini beğenmekte koku çok önemli bir faktördür. Kadınların da erkeklerde en çok dikkat ettiği özelliklerden biri güzel kokmalarıdır. Peki, kadınların erkeklerde hangi kokuları tercih ettiğini biliyor musunuz?

Feromon içeren ve bu yüzden kadınların arzularını uyandırıp, o kokuyu süren erkeğin çekiciliğini arttıran bazı parfümler var. İşte baştan çıkaran o kokular:

Baştan Çıkaran Vanilya Kokusu

Tıpkı çikolata gibi tatlı ve davetkâr bir koku olan vanilya kokusu, erkekte de kadında da cinsel çekiciliği arttırır. Kadınlar vanilya kokulu erkekleri daha çekici bulurlar.

Paçulinin Afrodizyak Etkisi

Paçuli son yılların gözde kokularından biri. Paçulinin afrodizyak etkisinin yanı sıra gerçekten çok güzel bir parfüm kokusu... Uzmanlar, paçulinin fiziksel enerjiyi de arttırdığına inanıyor.

Erkeksi Bir Koku: Misk

Misk kokusu çoğu kişi tarafından çok erkeksi olarak algılanır ve bazıları tarafından erkek feromonlarıyla ilişkilendirilir. Bu sebeple misk kokulu erkek parfümleri kadınların favorileri arasında yer alıyor.

Karabiber Kokusundan Gelen Enerji

Karabiber kokusu, tazeliği sayesinde enerji verici ve uyarıcı bir etkiye sahiptir. Evoria.com’a göre; enerjik ve canlı erkekleri beğenen kadınlar, karabiber kokularından etkileniyorlar.

Ylang Ylang’ı Mutlaka Deneyin

Daha önce ylang ylang kokusunu denemediyseniz mutlaka denemelisiniz. Ylang Ylang, bir çok insanın içini kıpır kıpır yapan bir etkiye sahip. Bu koku kadınlarda, sohbet etme isteği uyandırıyor. Kadınları etkilemek içn sohbet hiç fena bir başlangıç sayılmaz.

Kadın Kalbini Yumuşatan Yasemin Kokusu

Yaseminin hafif ve narin kokusu, kadının kalbini yumuşatacak ve duvarlarını yıkması için ona cesaret verecektir. Yeteri kadar çaba göstermeye hazır ve duyarlı bir erkekseniz yasemin kokusunu bir mutlaka denemelisiniz.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Tags

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kapat !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi
Accept !