'Noas Esthetic Clinic' çalişmalari ile ilgi uyandırıyor

0
'Noas Esthetic Clinic' çalışmaları ile ilgi uyandırıyor

Estetikte dünyayı değiştiren klinik "Noas Esthetic Clinic" yeni şubelerini açmak için son hızla çalışmalarına devam ediyor.

Avrupa'da sayısı 8'e varan kliniğe sahip "Noas Esthetic Clinic" Kurucusu Dr. Murat Şarlak, son yatırımımının Brüksel’den sonra Roma olduğunu açıklayarak büyük ilgi uyandırdı.

Daha çok vip ve pahalı işlemler ile adını duyurmakta olan kliniğe randevu almanın bir hayli zor olduğunu ve en yakın randevu tarihini ancak 2 ay sonraya verebildiklerini açıklayan Noas Esthetic Clinic yeni şubeler açmaya devam ettiklerini duyurdu. Fakat hızlı büyümekten korktuklarını , hizmet kalitesinden ödün vermemek için franchising konusuna temkinli yaklaştıklarını da ilave ettiler.

'Noas Esthetic Clinic' çalışmaları ile ilgi uyandırıyor
"Noas Esthetic Clinic" Kurucusu Dr. Murat ŞarlakAmerika'da şuanlık sadece Miami Pal Beach'te ofisi olan Noas Clinic buradaki şubesinde dışarıdan müşteri kabul edilmemesinin eleştirilere neden olması konusuyla ilgili de hizmet kalitesinim sürdürülebilmesi amacıyla yeni randevular oluşturamadıklarını açıkladı. Pandemi döneminde Amerika'da ve Avrupa'da "Evde Sağlık Hizmetleri" şirketi kurarak evde botox uygulamasını hayata geçirmişlerdir.

Sağlık Turizmi konusunda da aktif rol oynayan klinik dünya genelinde 8 şube ve 61 temsilcilik ile çalıştıkları ve saç ekimi ve estetik işlemler ile ilgili 2021-2022 Temmuz aylarında Türkiye'ye 3000'den fazla kişi sağlık turizmi için "Noas Esthetic Clinic" tercih etti. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kapat !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi
Accept !