Son Trend: Ameliyatsız Meme Büyütme

0
Ameliyatsız estetik uygulamalarına bir yenisi daha eklendi. Medikal dolgu uygulamaları meme büyütme ve kalça şekillendirme için kullanılabiliyor. Üstelik kesisiz, ağrısız ve günlük hayatı etkilenemeyen iyileşme süreciyle, 2016 yılının favori estetik uygulamaları arasında yer alacağı öngörülüyor.

Ameliyatsız meme büyütme ve popo şekillendirme hakkında bilgiler veren Estetik International Sağlık Grubu doktorlarından Dr. Mustafa Kemal Ataönder şunları söyledi: “Her kadın için son derece önemli olan meme estetiği yakın zamana kadar sadece cerrahi implantlarla yapılabiliyordu. Fakat gelişen teknolojiyle birlikte, modern tıbbi biyoteknoloji araştırmaları, medikal dolgu uygulamalarının kullanım alanlarını da artırdı ve artık meme büyütme için tek seçenek cerrahi uygulamalar değil. Medikal dolgu malzemelerinin fonksiyona uygun geliştirilmesi sayesinde ameliyatsız meme büyütme uygulamaları yapabiliyoruz. Bıçak altına yatmak istemeyenlere ameliyatsız bir şekilde istenilen belirgin meme büyüklüğünü sağlayabiliyor ve şekillendirme yapabiliyoruz”

%98 oranında tuzlu su

“Ameliyatsız meme büyütme uygulamasında kullanılan medikal dolgu, yüz bölgesine kullanılanlardan farklıdır. Vücut bölgeleri için tasarlanmıştır ve içeriğinde hidrofilik jel dediğimiz, %98 oranında tuzlu su barındıran yenilikçi bir sistemdir. Dolgu malzemesinin yumuşak dokuya hacim verici etkisi, cilt yumuşatma ve gençleştirme yetisi sayesinde ameliyatsız meme büyütme estetiğini son derece güvenli ve doğal bir etki sağlayarak yapabiliyoruz. Enjekte edilen dolgu, ortalama 5 ila 10 sene bölgeye hacim vermeye devam ediyor” ifadesinde bulunan Dr. Mustafa Kemal Ataönder, işlemin sağlık açısından herhangi bir riskinin olmadığını da belirtti.

Popo büyütmede de kullanılıyor

Aynı dolgu uygulamasının Brezilya poposu estetiği olarak tabir edilen popo şekillendirmede de kullanıldığını söyleyen Ataönder, sözlerine şu şekilde devam etti: “Gebelik veya emzirme sonrası oluşan meme hacim kayıplarında, küçük göğüsleri istenilen büyüklüğe getirmede, meme asimetri sorunlarında ve hatta meme dokusunda oluşmuş deformiteleri düzeltmede bu dolgu uygulaması son derece etkili ve memnun edici geri dönüşler sağlıyor. Ayrıca bu dolgular sadece meme büyütme için değil, kalçalara dolgunluk ve dikleştirme sağlamak amacıyla ameliyatsız popo büyütme ve şekillendirme için de kullanılabilir”.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kapat !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi
Accept !