SON YAZILAR
latest

Tommy Hilfiger 2021 Kış Kadın Giyim Koleksiyonu

Tommy Hilfiger 2021 Kış Kadın Giyim Koleksiyonu
Sonbahar 2021 TOMMY HILFIGER Kadın Giyim Koleksiyonu, “The Explorer Club” temasıyla gezegenimizin güzelliğini kutlayarak doğaya dönüşe kucak açarken dünyayı koruma mesajı da veriyor.

ABD’deki ünlü Appalachian dağlarında doğa yürüyüşleri ve keşiflerden ilham alınarak tasarlanan bu sezonun dış giyim parçaları açık havada hissedilen aidiyet ve huzur duygusunu benimsiyor. Sürdürülebilir inovasyon, biyolojik bazlı, geri dönüştürülmüş, PU (poliüretan) içermeyen kumaşlar ve tek malzemeden üretilen stillerle büyük ilerleme kaydediliyor. 

Ekose ve kapitone parçalarda renkler dokularla buluşuyor. Çok farklı şekiller ve ölçülerde sunulan el örgüsü görünümlü trikolar her ortamda sıcak tutuyor. İş giyiminden ilham alan ceket siluetleri rahatlık ve konfor sunuyor. 

İnce feminen detayların entegre edildiği kargo pantolonlar ve flanel parçalar uzun yürüyüşler ve aktif yaşam tarzı için ideal seçenekler oluşturuyor. 

Tommy Hilfiger 2021 Kış Kadın Giyim KoleksiyonuBu yazıyı faydalı buldunuz mu? Hiç bir içeriği kaçırmayın bizi takip edin
« PREV
NEXT »

Hiç yorum yok