Türkiye'nin En İnovatif Girişimleri İçin Türkiye StartUp Ödülleri 2023'te Başvurular Başladı!

0
Türkiye'nin En İnovatif Girişimleri İçin Türkiye StartUp Ödülleri 2023'te Başvurular Başladı!
Bodrum merkezli Ase Ticari Teknoloji Grubu'nun girişimi olan StartUp Talent University Topluluğu, 2023 Türkiye StartUp Ödülleri'nin başvurularını kabul etmeye başladı. Bodrum’da düzenlenmesi planlanan Ödül Töreni hakkında açıklamalarda bulunan Proje Yöneticisi Süleyman Doğan, “Sadece ödül verilen bir etkinlik planlamıyoruz. Girişimcilerin yenilikçi projelerini; bir fikirden veya başlangıç aşamasından başarılı bir işletmeye dönüştürmeye yardımcı olabilecek akıl hocaları ve yatırımcılarla buluşturmayı amaçlıyoruz.”dedi. 

Ödül töreni sonunda girişimcilerin vizyonlarını gerçekleştirmeleri için ihtiyaç duydukları sermayeyi sağlayabilecek potansiyel yatırımcılarla uygun girişimleri buluşturmak istediklerine vurgu yapan Doğan, “Daha da önemlisi hedefimiz; sürekli gelişen bir girişimci topluluğu yaratmaktır. Girişimcilere eğitim, ağ oluşturma, değerlendirme ve danışmanlık destekleri ile başlangıç evrelerinde ilerlemelerini hızlandıran bir sıçrama tahtası oluşturarak, ekonomik kalkınmayı destekleyen yenilikçi bir yapı olmayı amaçlıyoruz.”diye konuştu. 

StartUp Talent University Topluluğu’nun www.startupuniversity.com.tr web sitesi üzerinden ödül için başvuruların alındığını duyuran Doğan, özellikle yetenekli gençlerin girişimcilikte başarıya giden yolculuğa başlamaları için bu etkinliği yaygınlaştırmaya çalıştıklarını söyledi. Türkiye StartUp Ödülleri 2023 için girişim önerilerinin de başvuru olarak iletilebileceğini kaydeden Doğan, “Başvuru sayfamız aracılığıyla bizimle iletişime geçerek, ödül almaya uygun başka startup fikirlerini de bize iletebilirsiniz.” dedi. 

Doğan şöyle devam etti, girişimciler çalışırken başvuru yapmaya fırsat bulamayabilir veya duyurumuz onlara ulaşmamış olabilir. Ödül almaya uygun gördükleri girişimleri dileyen bize başvuruyla iletebilir, tavsiye edebilir. Yetenekli gençlerimizin; mentor veya yönder olarak tanımlanan akıl hocalarına, yatırımcılara ve girişimin bir sonraki aşamasına erişimden sadece birkaç adım uzakta olduklarını hissettirmek istiyoruz. Tüm girişimcilerin sitemizdeki formu doldurarak bize ulaşmalarını ve Bodrum’da yapılacak ödül törenimize katılımlarını bekliyoruz. Yetenekli gençlerimize ödül vermek; girişimcileri ve fikirlerini başarıya ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz.”diye sözlerini tamamladı.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kapat !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi
Accept !