Son haberler

Seçeceğiniz Gece Elbisesi İle Fark Yaratın

Reklam

Mezuniyetler, düğünler, kokteyller, özel partiler gidilecek çok yer seçilecek çok az abiye var. Farklı olmak istiyorsunuz ancak gezdiğiniz her mağazada aynı tarz abiyeler buluyorsunuz. Üstelik bulduklarınızın hepsinin ya modası geçmiş ya da çevrenizden bir arkadaşınız sizden önce giymiş. Öyle farklı bir seçim yapmak istiyorsunuz ki kimseyle de pişti olmak istemiyorsunuz. O zaman sizin ayaklarınıza kara sular inmesin, mağazaları arşınlamayın ve oturduğunuz yerde abiye kıyafetlere bakın diye Netmoda sitesinde tüm gece elbiselerini bulduk buluşturduk, bir araya topladık.

En farklı gece elbiseleri Netmoda farkı ile parmaklarınızın altında sizi bekliyor. Saks renginde abiye bulamıyorum, ayrıca sırt dekoltesi olsun, kumaşı saten olsun, içinde dantel olmasın gibi bir sürü kıstasınız varsa tüm abiyeleri rahatça gözden geçirebilirsiniz. Ben zor beğenirim site üzerinden abiyemi seçemem deseniz dahi Netmoda adresi üzerinizde aklınızda kalacak, rüyalarınıza girecek ve sizi rüyalar kadar güzel bir kadın haline getirecek öyle güzel seçenekler var ki… Daha önce neden burayı keşfetmedim diye yakınabilirsiniz.

Beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyip daha sonra kolayca ulaşabilirsiniz. Sonuçta en yakın arkadaşlarınızın da fikrini almanız gerekiyor.

Tüllü, payetli, simli, uzun, kısa aklınıza gelebilecek en uç özelliğe sahip abiyeler bile Netmoda içerisinde bulunuyor. Sizin de bu abiyelere bakmak için can attığınızın farkındayız. Bu abiyeler arasında hangisini seçsem kararsızlığına kendinizi hazır hissediyorsanız tıklayınız ve hayallerinizin abiye gece elbisesine kavuşunuz.

Mankenler üzerinde kıyafetler denenmiş olarak sergilendiği için hangi kıyafetin sizin üzerinizde nasıl duracağına dair fikir de edinebilirsiniz. Böylece satın alma işleminiz daha kolay olur. Aradığınız belli bir mağazanın ürünü varsa mağazalarda ara butonuna isterseniz mağazanın adını yazarak isterseniz sıralanan mağaza isimleri arasından bakmak istediklerinizi işaretleyerek eleme yapabilirsiniz.
Aradığınız belli bir marka varsa yine aynı şekilde arama motorunda bu markayı belirleyebilir veya marka listesinden istemediklerinizi kaldırabilirsiniz. Ne aradığımı biliyorum diyerek sadece belli bir renkte gece elbisesi arıyorsanız sizin için sunulmuş renk paletinden dileğiniz rengi seçerek sadece o renkteki elbiselerin sıralanmasını sağlayabilirsiniz.

Hiç yorum yok

Diyet | Kadınca | Zayıflama | Spor | Sağlık | Güzellik | Yaşam | Moda | Cinsel Sağlık | Haber | Teknoloji
Bumerang - Yazarkafe
sanalbasin.com üyesidir