Dokunma sanatını öğrenin

0
Yataktaki mutluluğunuzun artmasını istiyorsanız haberinizdeki yöntemleri uygulayın, zevkinize zevk katın!

Erkekler baş döndürücü, tutkulu, ama aynı zamanda sıcak ve ıslak öpüşmelerden hoşlanır. Zevkin şiddeti kullanılan vücut oranıyla bağlantılıdır. Bütün vücudunuzu ya da onun büyük bölümünü kapsayan hareketlere yönelin. Vücudunuzun daha büyük bir kısmını çalıştırırsanız, aldığınız ve verdiğiniz zevk daha büyük olacak. Örneğin, öpüşmeden önce bir parça buz emin. Soğuk dilinizin yarattığı etki daha baş döndürücü olacak.

Dokunma sanatı

Ön sevişme sırasında en çok kullanılan yöntem dokunmaktır. Ön sevişme bilgilerinizi ileri seviyelere taşımak istiyorsanız, daha kapsamlı bir yöntem uygulamaya çalışın. Bu yöntem sevgilinizin bütün zevk alıcılarını kapsamalı. Erkeğin beynindeki zevk alıcılarını uyaran en kuvvetli unsurlar; kadın vücudunun görünüşü, teninin kokusu ve kadın sesidir. Örneğin; mum ışığında seksi, slow müzik parçaları dinleyin, banyonuzu kokulu mumlarla aydınlatarak, beraber duş alın, birbirinize şampanya içirin.

Rol sanatı

Yatakta erkekler sevgililerini mutlu etmek için o kadar uğraşır ki, farkında olmadan bir seks objesine dönüşür. Kadın olarak pasif kalmayı tercih edip, her şeyi erkeğinizden beklemek, son derece yanlış ve erkeğinizi zor durumda bırakan bir tutum. Uzmanlara göre, onun yataktaki görevini hafifletirseniz, yatak olayına onun kadar ilgili görünüp, onun da zevk almasını sağlayacaksınız. Yatakta ilgi görmek sırf kadınlara mahsus değil, erkekler de ilgi görmekten, şımartılmaktan utanır.

Sertlik sanatı

Erkekler kadınlara göre daha dayanıklıdır, onlara sert davranmaktan çekinmemelisiniz. Onlar vahşi davranan kadınlara bayılır, sertliği bir şehvet göstergesi olarak algılar. Sırtını tırnaklarınızla çizin, göğsünde kırmızı lekeler bırakacak kadar sert masaj yapın. Masajınızın sert olması için basıncı parmak uçlarınızdan çok, avuç içinizle uygulayın.

Doruğa çıkma sanatı

Onu ateşlendirdikten sonra, sevgiliniz gerçek cinselliğe geçmek için can atacak. Yalvarışlarını dinlemeyin. Onu deli etmenin ve daha sonraki orgazmın şiddetini artırmanın en garanti yolu bu. Seksi ne kadar çok ertelerseniz, onun sonunda yaşadığı orgazm o kadar artar.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kapat !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi
Accept !