Giyim tarzınız kişiliğinizdir!

0
Giyim tarzınız kişiliğinizdir!


Şıklık, sadece bir tarz değil; aynı zamanda bütünlük meselesidir. 

Üzerinizdeki giysiler, birbirleriyle uyumlu olmadığı takdirde, pahalı ya da kaliteli bir tarza sahip olmanızın önemi yoktur...

AYAKKABI 

Renkli deriden ayakkabılar, hayatımıza girmesine girdi ancak bir çift siyah deri ayakkabının yerini başka bir şeyin tutması mümkün olmuyor. Takım elbiselerin ve smokinlerin altına giyebileceğiniz el yapımı bir ayakkabı, bütün bakışların üzerinize çevrilmesine neden olacaktır.

AYAKKABI SEÇERKEN: 

Satın alacağınız ayakkabının, ayağınıza iyice oturduğundan emin olmalısınız. Ağırlığın dağılması açısından; önden, yandan ve arkadan ayağınızı rahat hissetmelisiniz. Başparmağınız, ayakkabının ön kısmıyla asla temas etmemelidir. Temelde bilinen bir şey olmasına rağmen, tekrarlamakta fayda var; ayağınızın en geniş kısmı, ayakkabının en geniş kısmıyla örtüşmelidir.

ÇANTA

Çantalar,sadece kadınların değil, erkeklerin de en iyi dostudur. Ancak, ucuz, düşük kaliteli deriden ve naylondan imal edilmiş çantalar; uzun ömürlü olmadığı gibi, karizmanıza da zarar verir. Spor bir tarzınız yoksa, omuz çantaları yerine kaliteli el çantalarını tercih etmelisiniz.

ÇANTA SEÇERKEN: 

Kullanışlı ve dayanıklı bir çanta almak, ilk hedefiniz olmalıdır. Çanta satın alırken, derisinde bir sorun olup olmadığına dikkat edin. Hafif sökülmüş ve sarkmış ipler, gevşek dikişler, gelecek için alarm verir.

GÖMLEK 

Ceketinizi ya da montunuzu çıkardığınız anda, gömleğinizle kalakalırsınız. Ve gömleğiniz ne kadar temiz ve ütülüyse, o kadar yüksek not alırsınız.

GÖMLEK SEÇERKEN: 

Gömleğinizin yakasının, formunu kaybetmeyen, kırılıp bükülmeyen malzemelerden yapılmış olmasına dikkat edin. Gömleğinizin bedeni, vücudunuzun hatlarını deforme etmeyecek rahatlıkta olmalı; gömlek, koltuk altlarınızda ve belinizde balonlar oluşturmamalıdır.

KISA PANTOLON 

Şortun biraz daha uzunca hallisi olan kısa pantolonlar, son dönemlerde oldukça popüler oldu.

KISA PANTOLON SEÇERKEN: 

Pantolonun; vücudunuza tam oturmasına, rahatlığına ve paçalarının çok da kısa olmamasına dikkat edin. Bu tarz pantolonlarla, bileği saran sneakers tarzdaki ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Tags

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kapat !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi
Accept !
Dershane Ankara | Kızılay Dershane
Bumerang - Yazarkafe