Bulaşıklar Doğal Deterjanla Temizlenmeli

0
İnsan sağlığını günden güne artan bir hızla tehdit eden deterjanlar, 55 binin üzerinde farklı ve zararlı kimyasallar içerirken, doğaya da büyük zarar veriyor.


Yeni formüllü ECOS Wave konsantre sıvı bulaşık makinesi deterjanı  bitkisel içeriğiyle, bulaşıklarınızdaki yağ ve yemek lekelerini doğal yolla temizleyerek sağlığınızı koruyor.

ECOS Wave Bitkisel Bulaşık Makinesi Sıvı Deterjanı, içerdiği bitkisel özlerle bulaşıklarınızdaki yağ ve yemek lekelerini temizleyerek sağlığınızı koruyor.

Mısır, hindistan cevizi, limon, bitkisel yağlar ve özlerden üretilen ECOS Wave Bitkisel Bulaşık Makinesi Deterjanı, kesinlikle petrokimyasal ağartıcılar, amonyak fosfatlar, formaldehitler içermiyor. 

Ekolojik özelliğiyle aileniz, evde beslediğiniz evcil hayvanlar ve çevremiz için güvenli ve sağlıklı ortamlar hazırlıyor. Uzun ARGE çalışmaları ile elde edilen ECOS Bitkisel Bulaşık Makinesi Sıvı Deterjanı, içeriğindeki parlatıcı özelliğiyle ekonomik bir avantajı da beraberinde getiriyor, konsantre 1 şişe ürünle 50 yıkama yapılabiliyor. 

Doğal temizlik ve sağlıklı ortamlar hazırlamak amacıyla kurulan Organik Temizlik Merkezi’nin (OTM) distribütörlüğünde; ECOS Wave Bitkisel Bulaşık Makinesi Sıvı Deterjanı, www.biotemizlik.com, İstinye Park’daki Boyner Organik Pazarı ve tüm CityFarm mağazalarında satışa sunulmuştur. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kapat !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi
Accept !