Yatakta utanan kadınlara tavsiyeler

0
Bir çok kadın yatakta eşinden utanır. İşte utanan kadınlara öneriler..

Siz Prezervatif kullanmasını söylemeye utanıyorsanız...

Ona prezervatif kullanması gerektiğini söylemek için en uygun zaman hangisidir? Evden adımını atar atmaz. Önsevişme sırasında? Veya tam cinsel birleşme başladığı anda? Utangaç bir kadın için bu sorunun yanıtı her zaman hiçbir zaman olacaktır. Çünkü o henüz sutyeninizi açmaya uğraşırken, siz komodinin gözünden bir prezervatif çıkardığınızda, kötü bir tepkiyle karşılaşmaktan korkuyorsunuz.
Ancak unutmayın ki, cinsel yolla bulaşan hastalıklara yakalanmayı Veya hamile kalmayı istemiyorsanız, prezervatif kullan demekten başka çareniz yoktur. Utangaç bir aşık olsanız bile, o sizi öpüp okşarken prezervatifi paketinden çıkarmak size düşüyor. Eğer itiraz edecek olursa, utangaçlığı bir kenara bırakıp bu konuda ciddi olduğunuzu belirtin. Hatta prezervatif yoksa seks de yok gibi bir cümle kurunuz.

Yatakta ne istediğinizi söylemek

Utangaç bir kadın olarak yatakta ne istediğiniz söylemeye diliniz varmıyorsa, basit bir anahtar cümlemiz var sizie özel Söyleme, göster Ona Bana sıkıca sarıl, sonra da elini şuraya koy demek yerine sıkıca sarılın ve elini okşayarak nereye koymasını istiyorsanız, oraya doğru kaydırın. Yatakta çiftler hareketlerini partnerlerine göre düzenler. Yani siz hızlanırsanız, partneriniz de hızlanacaktır. Siz yavaşlarsanız o da yavaşlayacaktır!

Yatakta ne istemediğinizi söylemek.

Yatakta partnerlerinin yaptıklarından hoşlanmadıklarını ifade eden kadınların sayısı oldukça azdır. Oysa bu sandığınızdan kolay. Oraya dokunmanı istemiyorum diyerek ilişkiyi berbat etmeyiniz. Biliyorsunuz ki, onun isteği de sizi memnun etmek. Bu durumda yine göstermeniz yeterli olacaktır. Ya da kulağına hafifçe Sevgilim biraz daha yavaş olur musun diye fısıldayabilirsiniz.

Oral seks yapmak, yaptırmak.

İşte gerçekten utangaçlık yaratan durumlardan biri. Eğer partnerinizin size oral seks yapmasından hoşlanmıyorsanız, aslında çok şey kaçırdığınız ortada. Bu konudaki utangaçlığınızı ortadan kaldırmak için seksten önce ılık bir duş alın. İlişki sırasında partneriniz kendiliğinden aşağı doğru iniyorsa, itiraz etmeden kendinizi rahat bırakın. Ona oral seks yapmaya gelince. Yazık ki tüm erkekler kendilerine oral seks yapılmasını isterler. Eğer onun ısrarlarına utangaç hayır larla yanıt veriyorsanız, bir de zifiri karanlıkta bunu yapmayı deneyin. Biraz da alkollü olursanız, daha keyifli olabilir.

Regl döneminiz olduğunu söylemek.

Yine ayın o malum günleri.Öpüşmeye başlıyorsunuz, bir süre sonra eli pantolonunuzdan içeri kayıyor. Siz elinizi hızla onun elinin üzerine koyup durduruyorsunuz. Çünkü sevişecek durumda değilsiniz. Regl döneminde sevişmek kişisel bir tercih. Bazı kadınlar ister, bazı kadınlar istemez. Eğer sevişmek istemiyorsanız, bunu sevişme noktasına gelmeden söyleyin. Eğer bunu söylemeye utanırsanız, tuvalette onun görebileceği bir yere tampon ya da ped bırakın. Başka yapacak bir şey yok.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Yorum Gönder

0Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)

#buttons=(Kapat !) days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi
Accept !